Maa ja mere piiril
Külalistemaja
Maa ja mere piiril
Loojang
Maa ja mere piiril
Loojang
Maa ja mere piiril
Grandy,Ferda,Kreks
Maa ja mere piiril
Loojang
PIVAROOTSI MÕIS
We provide the most luxurious services
Jalutades kadakate ja mändide vahelt või siis rännates üle suurte nurmede ja aasade leiate õdusa majakese, mis on ~200 aastat vana. Samuti meri, mis kutsub hilistel ja soojadel suveöödel kaldale jalutama ning paadiga üle sillerdava vee aerutama. Võimalusi elu natuke teistmoodi nautida on veelgi. Kui ei hooli mugavast voodist, vaid igatsete öö veeta tähistaeva all, on võimalik telkida ning varahommikul kärmelt kalale minna. Erinevad aastaajad on erinevat värvi - kevadel õitsevad kuldkollaselt nurmenukud, suvel rohetavad puud, sügise poole võtavad võimust õrnlillad nõmmeliivateed ning talv on säravalt valge.

Pivarootsi Mõis on suvel külalistele avatud!

Maja ise on justkui kindlus - ümberringi kinnine madal laht, mis omakorda on ümbritsetud saare ja poolsaartega. Silmailu pakuvad vanad kiviaiad, paekivist mõisaaidad ja loomulikult Pivarootsi mõis (hetkel remonditööde all). Pivarootsi(Piwarotzi) esmamainimine kinnistute ürikutes on 1592a.

Pivarootsi on oodatud kõik - loodusenautijad, matkajad, ajaloohuvilised ning inimesed, kes soovivad lihtsalt puhata ja lõdvestuda.

PIVAROOTSI MÕIS
Login Form
Register Form